Üretim Politikamız

Üretim Politikamız

ARTILED markasını yurt içi ve yurt dışı tüm aydınlatma piyasalarında adından övgü ile bahsettirecek bir konuma getirinceye kadar özverili çalışmayı hedeflemektedir.

Verimli ve kaliteli ürünleri üretmenin yanında kullanılan tüm malzemelerin çevre dostu, geri dönüşümü olan hammaddelerden üretmeyi benimsemektedir.

Ürünlerimizi zamanın ve geleceğin tüm ihtiyaçlarına uygun olarak üretmeyi asıl gaye olarak görmekteyiz.

Firmamızın tüm bilgi birikimlerini tüm çalışanlarımıza aktararak bilgili ve tecrübeli bir kadro hedefi hiçbir zaman son bulmayacaktır.

Enerji üretimin maliyetlerinin her geçen gün yükseldiğini gözlemlediğimizden dolayı enerji kullanımı verim endeksi baz alınarak düşük enerji ile yüksek verimli ürünler üretmek tüm politikalarımızın ilk maddesidir.

Üretmiş olduğumuz tüm aydınlatma ürünleri kalite standartları uygulanarak üretilmekte ve ar-ge verileri-laboratuvar sonuçları harmanlanarak değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Led aydınlatma teknolojileri kullanılarak ürettiğimiz led projektör, sokak lambası, aydınlatma direkleri, iç mekan aydınlatma ürünleri ve şehir görselleri bulundukları mekanlar düşünülerek üretilmekte ve o şehrin, o mekanın veya ülkenin tarihi dokularına yönelik tasarımlarla renk ve görsellik katmaktadır.

Gelecek için teknoloji, gelecek için aydınlatma temel hedefimizdir.