Aydınlatma

ARTILED olarak aydınlatma sektörü için yenilikçi fikir ve öneriler sunma amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda teknoloji odaklı üretimini yaptığımız ürünlerimiz aydınlatma piyasasında dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır.

İç ve dış mekan aydınlatma ürünleri yanında dekoratif aydınlatma direkleri, bolard bahçe çim aydınlatma ürünleri ile birlikte direk motifleri ve şehir görsellerinin de üretimine 2020 yılında başlamış bulunmaktayız.

Ar-ge çalışmalarımız neticesinde dünyamızın enerjiye ulaşmada ki sıkıntılarını da düşünerek solar enerjili aydınlatma ürünleri ve aydınlatma direkleri üretimi ilk örnek aşamasını tamamlamış olup seri üretime geçmiştir.

Solar enerji sayesinde kendi enerjisini kendisi üreten aydınlatma ekipmanlarımızla birlikte günümüz ve geleceğe yönelik ürünler üretebilmek en büyük yatırımımız olarak görülmektedir.

Gelecek planlamaları dahilinde ar-ge çalışmalarımız her geçen gün artarak devam etmekte,  dünya genelindeki aydınlatma ihtiyaçları doğrultusunda üretim hedeflerimiz sürekli güncellenmektedir.

Gelecek için teknoloji, gelecek için aydınlatma temel hedefimizdir.